مهندسين مشاور نام آوران خاک پی با شماره ثبت 447514 و دارا بودن گواهینامه صلاحيت خدمات مشاوره در رسته ژئوتکنیک از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری و همچنین پروانه اشتغال به کار خدمات فنی آزمایشگاهی از وزارت راه و شهرسازی و كادري مجرب و متخصص ( دكترا در مكانيك خاك و مهندسين با بيش از 25 سال تجربه عملي در آزمايشگاه فني و مكانيك خاك ) افتخار آن را دارد تا در زمینه های زیر جهت هرگونه همکاری با تخفیف ویژه اعلام آمادگی نماید.

• مطالعات ژئوتكنيک، آزمايشات مكانيك خاك و مقاومت مصالح ( آسفالت، خاك، بتن و سنگ )
• مقاوم سازی و ارزیابی لرزه ای سازه ها
• استقرار آزمایشگاه مقیم جهت کنترل کیفی هر کدام از عملیات های خاکی، بتنی و آسفالتی
• آزمایشات جوش و میلگرد
• آزمايشات شيميايي خاك، سنگ و آب
• ارائه خدمات مهندسی از قبیل طراحی و اجرای شمع، بارگذاري سقف و پایدارسازی گودبرداری

برای دانلود رزومه شرکت مهندسین مشاور نام اوران خاک پی لینک زیر را کلیک نمایید :

دانلود رزومه

پیام مدیرعامل

شرکت نام آوران خاک پی از بدو تاسيس با يک نگرش علمي، استراتژي توسعه محوري را در جهت اهداف اساسي خود تدوين نموده و در اين راستا تعهد به کيفيت مطلوب، بهره گيري از فن آوري هاي روز جهاني و جلب اعتماد مشتريان را سرلوحه فعاليتهاي خود قرار داده است. اين شرکت همواره سعي داشته است که همگام با پيشرفت علوم و فنون، از ابزارها و نرم افزارهاي نوين و تخصصي براي خدمت رساني در مهندسي ژئوتکنيک و مقاوم سازی سازه مورد نياز در طرحهاي عمراني، استفاده نموده و با عنايات پروردگار در حوزه هاي فعاليت خود رشد و توسعه مستمر را مد نظر قرار دهد.

شرکت نام آوران خاک پی با تكيه بر تخصص اعضاي خود و به پشتوانه اعتماد مشتريان، در پي آنست که با تداوم رو به رشد خود، در جايگاه يکي از موفق ترين شرکتهاي کشور قرار گرفته و با توسعه فعاليتهاي خود در سالهاي آتي افتخارآفرين باشد.

همراهي، همدلي و اعتماد شما را ارج مي نهيم و مفتخريم که خدمتگزار کساني هستيم که ارمغان آور بالندگي و توسعه در ميهن عزيزمان و ايراني سربلند هستند. لازم ميدانم مراتب سپاس خود را به مشترياني که اين شرکت را براي انجام خدمات مورد نياز خود انتخاب نموده اند تقديم نمايم.

about author

معرفی هیئت مدیره و مدیرعامل

صلاحیت ها/عضویت ها

مطالعات ژئوتکنیک
مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح
مطالعات ژئوتکنیک
گواهینامه ایزو 9001
مطالعات ژئوتکنیک
پروانه اشتغال به کار خدمات فنی و آزمایشگاهی
مطالعات ژئوتکنیک
گواهینامه انجمن بتن ایران

تجهیزات

دانلود لیست تجهیزات فنی و آزمایشگاهی شرکت مهندسین مشاور نام آوران خاک پی